Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,19 czerwca
Imienieny:
Gerwazy, Protazy, Julianna
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Prezentujemy kandydatów: Anna Majer (kandydatka do Rady Powiatu Konińskiego)
obrazek
Drodzy mieszkańcy,

w tegorocznych wyborach startuję do Rady Powiatu Konińskiego w okręgu nr 5 tj. w Gminach: Kazimierz Biskupi, Golina, Kleczew. Lista nr 4, pozycja 2.

Myślę, że sukcesem naszym jako wspólnoty będzie wybór osób, które nie boją się mówić, które nie boją się walczyć o dobro wspólnoty mieszkańców, dla których inicjatywy społeczne to coś co mają we krwi.

Moją pracę poznaliście Państwo w działaniach Grupy Inicjatywnej Pałac Posada, wiecie też, że umiem mówić głośno o naszych problemach i zawsze staram się dążyć do ich rozwiązania. Cieszy mnie ogromnie, że moje działania są kontynuowane przez Koło Pałacowe, którego członkowie są bliscy mojemu sercu.

W tym roku również nie zapomniałam o młodzieży, która kilka lat temu była skłonna działać na rzecz społeczny by mieć boisko. Musicie wiedzieć, że o Was nie zapomnieliśmy i dzięki mieszkańcom udało się przegłosować, że część pieniędzy z funduszu sołeckiego zostanie przeznaczona właśnie na boisko do siatkówki.

Wspieram wszystkich działaczy społecznych w ich kampanii na Radnych Gmin. Tak się stało, że tych działaczy mamy w tym roku wielu z czego się bardzo cieszę i trzymam za nich kciuki. Uważam, że połączenie moich sił i działań jako Radnej Powiatowej oraz działań nowych, wybranych w tych wyborach Radnych Gminy to doskonały początek do rozwoju miejsc, w którym mieszkamy.

Razem będziemy tworzyć ogromną siłę.

Liczę na Państwa głos i propagowanie moich działań wśród sąsiadów i znajomych. Każdy głos jest bardzo ważny, dlatego proszę abyście poszli na wybory.

Z góry dziękuję Anna Majer
GALERIA ZDJĘĆ
ZAŁĄCZNIKI
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ