Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,28 września
Imienieny:
Marek, Wacław
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Prezentujemy kandydatów: Piotr Pęcherski (okręg nr 13)
obrazek
Drodzy mieszkańcy,

już za niespełna miesiąc będziemy mogli zdecydować o przyszłości naszej miejscowości, gminy, powiatu, a nawet województwa. Jeśli macie już swoich kandydatów, bo obiecaliście głos sąsiadowi, znajomemu - świetnie, gratuluję Wam, że należycie do tej części naszej społeczności, której nie są obojętne najbliższe 5 lat funkcjonowania naszego otoczenia.

Chciałbym jednak prosić Państwa o przemyślane oddanie swojego cennego głosu. Dlaczego? (zwracam się tutaj nie tylko do mieszkańców okręgu 13). Sprawa wydaje się tak prosta i oczywista, że jednocześnie może umknąć Państwa uwadze. Ktoś kiedyś mi powiedział, że chcąc wybrać dla siebie drogę na życie należy spojrzeć na osoby, które już ją wybrały i to gdzie są teraz. Czy też chciałbyś być w tym samym miejscu za kilka lat? Dziś rozważamy kandydatury naszych przedstawicieli. Zastanówcie się, czy chcielibyście by osoby, o których myślicie pracowały dla Was przez najbliższe 5 lat tak, jak interesowały się Wami przez ostatnie 4 lata lub by mieszkając w Posadzie całe serce wkładały w okoliczne miejscowości?

W ciągu ostatnich lat w naszej miejscowości działo się naprawdę dużo - w moich oczach "sypialnia Konina" wcale nie śpi, chce żyć aktywnie, chce dbać o swoje otoczenie, promować piękno naszej miejscowości i gminy. Wielki udział w tym mają nie tylko wieloletni mieszkańcy, którzy pamiętają początki dzisiejszej Posady, ale też, a może przede wszystkim nowi mieszkańcy. Pokłon kieruję w stronę liderów takich grup jak Grupa Inicjatywna Posada, Koło Pałacowe Posada, Schola Albertynki, Chór Adoremus, KKS Endorfiny czy Wioska z przytupem. Każda z nich wykonywała lub wykonuje podjęte przez siebie zadanie z pasją, wkładając to pełnię serca. Z wieloma współpracuję lub współpracowałem na co dzień (spytajcie sami). Promowałem także walory gminy Kazimierz Biskupi organizując i współorganizując rajdy piesze i rowerowe na jej terenie (ze szczególnym uwzględnieniem Posady). Robiłem to zawsze nie tylko dlatego, że otrzymałem mandat zaufania jako radny sołecki, ale dlatego że po prostu lubię z Państwem pracować.

Z tymi przemyśleniami pozostawiam Państwa licząc na Waszą obecność przy urnach wyborczych w dniu głosowania.

Piotr Pęcherski

fotografie: Rajd w eterze i na rowerze 2016; społeczne prace porządkowe w parku w Posadzie, obchody 25-lecia parafii św. Alberta w Posadzie, jasełka 2017, Spacer walentykowy z PTTK 2018
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ